Manchester Utd 1-1 Newcastle Utd

Utakmice 13. kola engleske Premier lige donijele su ponovo mnogo uzbuđenja. Derbi susret ovog kola odigran je na Old Traffordu gdje je Manchester United dočekao Newcastle, a susret je okončan rezultatom 1:1.

Nakon što u prvom poluvremenu nije bilo golova, u nastavku već nakon pet minuta igra prerdnost Crvenim đavolima donosi Javier Hernandez. Poravnanje stiže petnaest minuta kasnije kada Demba Ba sa bijele tačke pogađa za bod bod Newcastlea.

Jonas Gutierrez je u 79. minuti no do kraja United nije uspio iskoristiti prednost igrača više pa je ostalo 1:1, iako je poništen regularan gol Hernandezu u 94. minuti utakmice.

Izvor: sportsport.ba